O inwestorze

Firma Koneser Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa od lat działa na krakowskim rynku nieruchomości.

Zafascynowani zabytkowym charakterem kamienic z pasją oddajemy się ich rewitalizacji. Celem pracy, jak i misją Koneser Group jest przywracanie blasku zapomnianym wiekowym obiektom.

Przez kilkanaście lat działalności spółka odrestaurowała kilkanaście krakowskich kamienic oraz sprzedała w nich kilkaset mieszkań. Inwestycje Koneser Group odpowiadają na potrzeby Klientów szukających niebanalnych przestrzeni w samym centrum Królewskiego Miasta Krakowa.

Działania, które podejmujemy charakteryzują się profesjonalizmem, kompleksowością oraz dbałością o najmniejsze nawet detale i szczegóły architektoniczne. Wykonując prace renowacyjne troszczymy się o to, aby zachować oryginalne elementy odnawianych budynków.

Koneser Group działa w oparciu o innowacyjne metody oraz wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania dostępne w zakresie rewitalizacji zabytkowych nieruchomości. Dzięki temu możemy pochwalić się pokaźnym portfolio oraz pozytywnymi opiniami Klientów, którzy w naszych inwestycjach znaleźli nowy dom lub też doskonałą lokatę kapitału.

Koneser Group dokłada wszelkich starań, by oferta stale się rozwijała, a zabytkowe i zapomniane obiekty krakowskiej architektury stawały się ozdobą miasta i kolejną wartą uwagi inwestycją na mapie Krakowa. Więcej o Koneser Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa i realizowanych inwestycjach na stronie www.koneser.co