Plac na Groblach

Kraków to magiczne miasto - zaczarowany świat urokliwych zaułków, śladów historii na brukach miejskich, stylowych restauracji, kawiarni czy zachwycących galerii sztuki.

To miejsce, gdzie oddycha się atmosferą przepełnioną wspomnieniami i historią.

W samym sercu Krakowa realizujemy wyjątkowy projekt – Plac na Groblach 19 - łączący staromiejski klimat Krakowa z inwestycyjnym i innowacyjnym potencjałem miasta. Zakłada on gruntowny remont zabytkowej nieruchomości, pozwalający na przywrócenie budynkowi jego historycznego charakteru (więcej o prowadzonych pracach remontowych).

Plac na Groblach 19 to ekskluzywne apartamenty położne w XIX-wiecznej kamienicy.

Kreujemy je z myślą o osobach, które cenią unikalny krakowski styl życia, komfortowe i luksusowe przestrzenie oraz nastrój starego Krakowa.

Mamy nadzieję, że stworzone przez nas apartamenty będą dla Państwa - ich przyszłych mieszkańców - nie tylko adresem zamieszkania, ale i domem, do którego zawsze chce się wracać.

Plac na Groblach 19 to kolejna już inwestycja Koneser Group. Podobnie jak w przypadku poprzednich realizacji, i tym razem naszym celem jest przywrócenie blasku zabytkowej kamienicy oraz stworzenie funkcjonalnej i stylowej przestrzeni mieszkalnej. Więcej o naszych inwestycjach.