Plac na Groblach – miejsce idealne dla biznesu?

28.07.2017

Plac na Groblach – miejsce idealne dla biznesu?


Plac Na Groblach od lat postrzegany jest jako „najładniejszy plac w Krakowie”. Nic w tym dziwnego – bezpośrednie sąsiedztwo Zamku Królewskiego na Wawelu, Bulwarów Wiślanych i zielonych Plant sprawia, że nie można wyobrazić sobie miejsca bardziej krakowskiego niż właśnie Groble. Jako cicha enklawa w samym sercu miasta, plac Na Groblach staje się także doskonałym miejscem dla przedsiębiorców, którzy coraz częściej decydują się na otwarcie siedziby swojej firmy w jednej z kamienic przy placu Na Groblach. Czy pomysł na projekcję przestrzeni dla biznesu w miejscu takim jak plac Na Groblach to strzał w dziesiątkę?

Decydując się na wynajęcie czy zakup lokalu komercyjnego w miejscu takim jak plac Na Groblach można odnieść wrażenie, że dla każdej z branży będzie to miejsce wymarzone, gwarantujące stały napływ klientów i duży ruch generowany w ciągu całej doby. To właśnie dobór odpowiedniego segmentu biznesu do miejsca jest jedną z najtrudniejszych, a zarazem najważniejszych decyzji, którą przedsiębiorca musi podjąć zanim zasiądzie wygodnie w swoim nowym gabinecie. Plac Na Groblach stanowi świetną lokalizację dla kancelarii prawnych i notarialnych, biur architektonicznych, agencji reklamowych i wszystkich branż, w których ważna jest kreatywność, otwartość umysłu i innowacyjne podejście do słowa „praca”. Lokal w takim miejscu świetnie sprawdzi się także jako biuro start-up’u czy firmy z sektora IT. Ze względu na bliskość najważniejszych turystycznych atrakcji miasta Krakowa, kamieniczne lokale mogą stanowić także nie lada gratkę dla tych, którzy pasjonują się wyższą kulturą i sztuką. Oddział muzeum czy galeria sztuki w miejscu tak newralgicznym mogłyby cieszyć się z pewnością większa częstotliwością odwiedzin aniżeli ukryte między staromiejskimi zabudowaniami w głębi Krakowa. W okolicy znajduje się także wiele popularnych krakowskich restauracji i kawiarni. Branża gastronomiczna zakłada pewne wymagania, którym sprostać musi osoba pragnąca cieszyć się mianem le chef , natomiast i taka forma działalności może okazać się strzałem w dziesiątkę w kamienicy przy placu Na Groblach.

Mówi się, że człowieka ogranicza wyłącznie jego wyobraźnia. Jeśli zatem tylko masz pomysł na to, jak w pełni wykorzystać walory niezwykłej lokalizacji, jaką jest plac Na Groblach w Krakowie – śmiało przenieś swój biznes na wyższy poziom i delektuj się nie tylko większymi wzrostami w biznesie, ale również malowniczym widokiem zza szyb w Twoim nowym biurze. Lokale i biura w kamienicach mają bardzo często jeszcze jedną zaletę – ulokowane na parterze nieruchomości posiadają duże witryny, które z łatwością przyciągają wzrok przechodniów. Czy istnieje lepsza propozycja dla Twojej firmy?

Szukasz lokalu już teraz? – sprawdź propozycje Koneser Group w kamienicy przy placu Na Groblach 19!